Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: designerskie spacerówki - jaka firma ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej hej drodzy rodzice Smile szukam spacerówki dla synka, który już wyrasta z gondoli. zależy mi na czymś stylowym i kompaktowym, z fajnym wyglądem ale i przydatnymi funkcjami jak np przekładane siedzisko. Doradzicie jakieś konkretne firmy i modele ?
a znasz firmę Cavoe ? jeśli nie to zerknij bo co jak co ale ich wózki są na pewno bardzo designerskie Smile można je kupić jako same spacerówki albo wózki wielofunkcyjne Smile ja zastanawiam sie nad OSIS ( taki typowo do miasta jest )
też polecam firmę cavoe ale osobiście kupiłam ten drugi model AXO. Mieszkamy na wsi więc szukałam czegoś terenowego co da radę podczas spacerów po lesie czy łące Smile
dzięki dziewczyny. nie znam tej firmy ale chętnie zobaczę te dwa modele. Ja też chcę dobrą amortyzację bo czesto odwiedzamy dziadków, którzy też mieszkają poza miastem Smile
no to axo bedzie idealny Smile ma elementy odblaskowe więc to dodatkowe zabezpiecznie. aaa i to co wazne to to, ze to model z udzwigiem do 22 kg więc posłuży Wam do końca wózkowania spokojnie.
Ja zdecydowałam się na Cavoe AXO i to zdecydowanie był dobry wybór, Wózek porządny (udźwignie dziecko do 22kg). Ma duże, gumowe koła i super amortyzację. Jak najbardziej polecam - jestem pewna, że będzie Ci odpoiwadać.
Zdecydowanie Euro Cart jeśli chodzi o firmę. Co do modelu to u nas Volt Pro w kolorze pudrowego różu. Super jakość, za naprawdę rozsądne pieniądze. Ten model ma siedzisko odpowiednie dla dzieci już od narodzin. Do tego naprawdę bogate wyposażenie. Szczerze polecam.
Przekierowanie