Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Księgowość - program do fakturowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z jakiego programu do fakturowania korzystacie i jednocześnie czy jesteście z tego wyboru zadowoleni. Szukam dobrego rozwiązania na 2021 rok, także będę wdzięczny za konkretne wskazówki
W mojej ocenie zdecydowanie świetnie sprawdza się Ksiegowosc24 PRO 2020, który spełnia swoje zadania w stu procentach. Stabilny w działaniu, brak problemów z ogarnięciem jego obsługi i naprawdę rozbudowany zakres funkcjonalności tzw. małej księgowości i pełna pomoc podczas wdrażania programu do firmy. Jak macie jeszcze jakieś wątpliwości, to na pewno warto sobie go wcześniej przez cały miesiąc za darmo przetestować.
My zdecydowaliśmy się postawić na wsparcie w zakresie programu do fakturowania ze strony - Ksiegowosc24 w Wersji Standard i jak do tej pory czyli od ponad roku w pełni spełnia nasze wymagania. Przede wszystkim świetny poziom obsługi technicznej, rozbudowany zakres funkcjonalności i wygodne oraz szybkie fakturowanie.
O prosze dobrze wiedzieć Smile Może rzeczywiście warto przetestować i zobaczyć co może z tego wyjść!
Mysle, ze przyda ci sie tez taki system monitoringu platnosci od kontrahentow jak https://monpay.pl/ - zajrzyj sobie na stronke tam sa nawet filmiki pokazujace jak program dziala. U nas naprawde swietnie sie sprawdza, prosty w obsludze, a daje duzo mozliwosci automatyzacji procesu monitoringu naleznosci Smile
Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników i również uważam, że warto postawić na ofertę przygotowaną przez Ksiegowosc24 w przypadku których można liczyć na pełne wsparcie, duże możliwości i jednocześnie dobry zakres cenowy za licencję na rok. Sprawdź https://ksiegowosc24.pl/produkt/faktura-...-standard/ i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swojej firmy w zakresie księgowości.
Jak najbardziej dołączam się do wypowiedzi poprzedników i pozytywnej oceny w zakresie producenta Ksiegowos24 w mojej opinii jest to słuszny wybór w przypadku programu do fakturowania i obsługi księgowej w firmie. Mam nadzieję, że nie pożałujesz!
Na księgowości trzeba się przede wszystkim znać. Są teraz różne programy, które w dużej mierze ułatwiają różne czynności. Zawsze też lepiej polegać na profesjonalnych księgowych, żeby mieć pewność że wszystko będzie zrobione jak należy. Ostatnio pytałam mojej księgowej jak się ma faktura do paragonu a jpk . Wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.
Teraz w sieci można znaleźć wiele dobrych programów do rozliczania faktur.
Faktury z łatowścią wystawisz za pomocą faktura-online.pl - ten program ma świetny stosunek jakości do ceny. A przy tym wystawianie faktur jest proste i szybkie Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie