Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wakacje w Czarnogórze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Warto się wybrać na wakacje do Czarnogóry samochodem ? Ostatnio czytałem ciekawe wskazówki na blogu turystycznym http://www.chcebilet.pl/czarnogora-samoc...rystyczne/ jak najlepiej wybrać się na wczasy do tego kraju, co o tym sądzicie ?
Jaa nie rozumiem czemu tak sporo osób wyjeżdża zagranicę skoro mamy w Polsce tyle pieknych miejsc. Ja kiedyś była w Aquarius SPA http://www.aquariusspa.pl/ po prostu raj- basen, sauna, kącik urocy oraz kacik dla dzieci z animatorami czego chciec więcej ?
Można śmiało jechać samochodem. Pięknie tam jest.
A jakie stroje kapielowe najlepiej kupić na wakacje zagranica? Wyjeżdzamy w czerwcu i wpadł mi w oko kostium jednoczęściowy. Myślicie, że się sprawdzi? Ogólnie zauważyłam ze wybór strojów jest bardzo duży.
Ja zostaje w tym roku w Polsce.
Za bardzo niebezpiecznie poza krajem
Ja nie jestem jakoś szczególnie przewrażliwiona jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jakkolwiek
faktycznie w tym roku wyjątkowo nie wybieram się poza Polskę.
Mamy w planach morze i góry, apartament pewnie zarezerwujemy przez Sun&Snow,
bo to zawsze kilka procent taniej, a jednak jest,
no i pogodę wietrzę piękną, bo klimat się ocieplaSmile
Ja dzisiaj patrzyłam na oferty biura podróży i jestem zawiedziona. Nie ma nic ciekawego... same oklepane i potencjalnie niebezpieczne miejsca jak np Turcja. Doszłam do wniosku, że wolę spędzić urlop w Polsce. Myśle o tym żeby zabrać dzieciaki nad morze. Znalazłam hotel przyjazny dzieciom blisko plaży. Chyba sie zdecyduję Smile Mam tylko nadzieję że pogoda dopisze.
Mnie takie dalekie wyjazdy nie kręcą. Jeśli już wyjazd - zwłaszcza z rodziną, dziećmi - to uważam, że Łeba jest bardziej odpowiednia. Czysto, przyjemnie, fajna plaża i sporo atrakcji.
Nigdy w sumie nie myślałem nad wyjazdem tam i nie wydaje mi się, żeby było warto.
(11-04-2016 17:43)Fanta napisał(a): [ -> ]Ja nie jestem jakoś szczególnie przewrażliwiona jeśli chodzi o bezpieczeństwo, jakkolwiek
faktycznie w tym roku wyjątkowo nie wybieram się poza Polskę.
Mamy w planach morze i góry, apartament pewnie zarezerwujemy przez Sun&Snow,
bo to zawsze kilka procent taniej, a jednak jest,
no i pogodę wietrzę piękną, bo klimat się ocieplaSmile

Sprawdziłam - mają 3% taniej przy rezerwacji przez internet, ale ogólnie rzecz biorąc jestem zaskoczona, bo myślałam, ze apartamenty sa droższe, a wychodzi mi przy kilku osobach lepsza cena niż w hotelu.
Dzieki
Stron: 1 2 3
Przekierowanie