Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: okulary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie do okulisty, ogólnie po wybór modnych okularów w Krakowie? Możecie doradzić coś sensownego? Proszę o pomoc, bo moje pierwsze okulary i zupełnie nie mam pojęcia, jak podejść do tematu, żeby kasy nie stracić.
Najdokładniejsze badanie wzroku masz w Oko Design, jeżeli chodzi o Kraków. Możesz skonsultować się realnie z okulistą. Z tego, co pamiętam to przyjmuje u nich we wtorki i czwartki, nie ma wielkich kolejek, więc spokojnie. Sprzęt nowoczesny, badanie robisz i okulary idealnie pasują. A co to znaczy idealnie w tym przypadku? Nie masz bólu głowy podczas adaptacji, przyjemnie się chodzi i od razu widzisz, że dobry zakup zrobiłeś. U mnie przynajmniej tak było.
Tutaj https://optique.pl/pol_m_RAY-BAN_Oprawy-...-7000.html znajdziecie oryginalne oprawy korekcyjne
W Krakowie dobrą kliniką okulistyczną jest Optegra. Może warto zastanowić się nad laserową korekcją wzroku? Mają tam dobrych specjalistów. Warto wybrać się na badanie kwalifikacyjne i zobaczycie czy Wasza wada kwalifikuje się do korekcji.
Ja ostatnio miałam badanie wzroku w salonie, w którym kupowałam okulary i byłam w szoku, jak dokładnie mnie przebadano. Myślałam, że optometrysta bardziej powierzchownie podchodzi do sprawy niż okulista, a tu takie zaskoczenie...
Przekierowanie