Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Okulary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, gdzie waszym zdaniem zgłosić się po pierwsze okulary progresywne w Krakowie? Potrzebuję jednak czegoś do czytania, do życia. Omijałam temat już długo, ale czas coś ze sobą zrobić. Mam nadzieję, że uda się też w salonie umówić z okulistą, jeżeli jest taka możliwość.
Możesz za ich pośrednictwem http://www.oko-design.com/ zainwestować w indywidualne soczewki, nie dobierane ogólnie, tylko indywidualnie, bezpośrednio od producenta. Moim zdaniem warto się tematem zainteresować, bo masz wtedy okulary, które nie męczą oczu, idealnie dopasowane, szkła nie są przesadnie grube, już się takich praktycznie nie robi, fajnie się wygląda.
Ja już na szczęście nie noszę okularów, bo pozbyłem się wady wzroku. Zabieg laserowej korekcji wzroku miałem w Katowicach u doktor Janiszewskiej-Bil w Optegrze. To świetna specjalistka, więc nie bałem się i zaufałem jej w pełni. Zabieg oczywiście się udał. Okulary na pamiątkę leżą w szafie Wink
Przekierowanie