Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: klej do butów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Stosował ktoś z was klej do butów? Jaki polecacie i gdzie kupujecie?
(13-09-2020 18:57)talassa napisał(a): [ -> ]Stosował ktoś z was klej do butów? Jaki polecacie i gdzie kupujecie?

Witam! Talassa, domowej naprawy butów dokonasz szybko za pomocą kleju TADAM® To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A w ogóle to długa taki klej do butów trzyma?
(24-09-2020 12:59)Urd napisał(a): [ -> ]A w ogóle to długa taki klej do butów trzyma?

Witam! Urd, klej TADAM® trwale klei buty. Po jego użyciu buty w sklejonym miejscu nie powinny ponownie się rozkleić.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A jak najbezpieczniej taki klej przechowywać?
(19-10-2020 00:16)Urd napisał(a): [ -> ]A jak najbezpieczniej taki klej przechowywać?

Witam! Urd, zalecam przechowywać klej |Tadam w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Ja zazwyczaj jeśli mam problem z obuwiem to udaję się do mojego sprawdzonego szewca.
Rozumiem, że można tego kleju używać bezpiecznie?
(07-11-2020 13:54)Urd napisał(a): [ -> ]Rozumiem, że można tego kleju używać bezpiecznie?

Witam! Urd, klej TADAM® jest w pełni bezpieczny. Spełnia on wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
a czy buty z każdego materiału skleję tym klejem Tadam?
Stron: 1 2
Przekierowanie