Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tapety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Cześć wam! Ostatnio myślałam nad remontem pokoju i chciałam jakoś odświeżyć ściany. Pomyślałam o tym aby może zrobić to przy pomocy tapet ? Tylko właśnie nie wiem czy one nadal są w modzie ale mi bardzo podobają się o takie: http://tapetuj.pl/category/tapety-z-wlokna-szklanego i chyba się na nie zdecyduje. No chyba, że ktoś z was będzie w stanie polecić jakieś równie fajne ?
Moim zdaniem tapety są świetnym pomysłem. Konkretnie, chodzi mi o fototapety. Wykorzystując okazję polecam http://wallarena.com Według mnie ludzie, którzy tam pracują to prawdziwi fachowcy.
Zgadzam się, sam planuję na jednej ścianie przykleić taką fototapetę
Na stronie fototapetka.eu są ciekawe wzory. Fototapeta na zamówienie z motywem mostu w kolorze, albo czarno-białe. Warto zapisać sobie gdy będzie potrzeba.
Bardzo ciekawy pomysł z tymi fototapetami wiele z nich bardzo mi się podoba chyba pora to wykorzystać w swoim wnętrzu Wink
Zgadzam się z wami. Jesli chodzi o aranżację mieszkania to według mnie Fototapety są najciekawszym rozwiązaniem ze wszystkich dostępnych. Ja swoje kupowałem w sklepie dekowizja.pl i jeśli szuakcie na prawdę dużego wyboru oraz korzystnych cen to koniecznie musicie do niego zajrzeć!
Generalnie to ja teraz szukam fototapety do kuchni co byscie polecali najbardziej?
Ja bym dał jakąś łąkę ,ogólnie naturę.
apler post_id=52901 time=1514119113 user_id=88456 napisał(a):co według was najbardziej nadaje się na ściany do kuchni? fototapeta?

to byłby mój ostatni wybór. fototapeta nie jest trwała zwłaszcza w pomieszczeniu gdzie zbiera się wilgoć podczas gotowania. chyba że przykryta szkłem to owszem. ale ja i tak stawiałabym na farbę przeznaczoną do kuchni i łazienek jak dulux easycare. jest hydrofobowa czyli ma taką zdolność odpychania od siebie wody
[Obrazek: small_33-273.jpg?lm=1493041526]
Strasznie spodobał mi się ten wzór i poważnie się zastanawiam, czy nie rzucić sobie czegoś takiego przynajmniej na jedną ścianę w największym pokoju. Pozostałby tutaj tylko ewentualny problem dopasowania koloru pozostałych ścian do tego motywu.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie