Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Rozpoznawanie kłamstw
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Interesowaliście się kiedyś nauką rozpoznawania kłamstw u innych? Według mnie jest to całkiem przydatna sztuka, tylko czy każdy jest w stanie się tego nauczyć?
Warto wiedzieć po czym rozpoznać oszusta Smile
Czy każdy? To z pewnością nie, bo trzeba mieć do tego jednak predyspozycję. Jednak nie jest to jakoś niewiarygodnie skomplikowane, bardziej kumata osoba, sobie na pewno poradzi.
A jest to w ogóle legalne dla zwykłej osoby? Tzn. nie trzeba mieć specjalnych pozwoleń, lub być na określonych stanowiskach, aby móc je przejść?
Co ma być w tym nielegalnego? To zwykłe szkolenie, na które każdy może się zapisać, bez żadnego problemu. Sam byłem na tego typu szkoleniu i nie chcieli ode mnie żadnych pozwoleń.
I jesteś zadowolony z odbytego szkolenia? Jeśli tak, to czy mogę prosić o jakiś namiar na tą firmę?
W moim przypadku była to firma http://klamstwo.specjalista.eu/, bo to w moim odczuciu najbardziej profesjonalna opcja, na jaką można obecnie postawić. Chyba nigdzie nie przekazują tak użytecznej wiedzy w Polsce.
Przekierowanie