Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zwiększenie oglądalności na streamach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od kilku miesięcy prowadzę transmisje na twitchu. Powoli wszystko się kręci, dochodzą nowe osoby i całość ogólnie się rozwija. Jednak w ostatnim czasie trochę zaczęło to spowalniać i zacząłem myśleć nad jakimiś sposobami zwiększenia oglądalności. Może jakieś ogłoszenia o nadchodzących streamach wrzucać na jakieś grupki fb, co o tym myślicie?
Metod na promocję transmisji jest całkiem sporo. Można się crossować z innymi twórcami, zmienić content, lub promować się właśnie na innych portalach, jak fb, czy nawet specjalnie przygotowane strony do tworzenia ogłoszeń odnośnie swoich livów.
Nie interesują mnie sztuczne przyjaźnie tylko pod zdobycie widzów. Raczej jak będę z kimś nagrywał, to dlatego, że się dogadujemy itp, a obecnie nikogo takiego nie znam. O co dokładnie chodzi z tymi portalami do ogłoszeń ze streamami? Brzmi ciekawie, a nie mogę jakoś znaleźć na necie.
Jest stosunkowo nowy, więc może dlatego miałeś problem ze znalezieniem, jednak mimo wszystko zgromadził już pokaźną społeczność. Zresztą sam się przekonaj wchodząc na niego -https://blabber.pl/. Dzięki temu, że założenie tam konta jest w pełni darmowe, to zyskuje on szybko na popularności wśród twórców, ale też osób przeglądających internet i szukających ciekawych streamów
Przekierowanie