Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wyniki matur
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pewnie nie tylko ja w tym roku mialem mature, a moze po prostu lubicie sie chwalic i tez napiszecie ;p To jak wam poszlo?? Jestescie zadowoleni ze swoich wynikow?? Ja zdecydowanie uwazam ze zwalilem angielski z reszty jestem zadowolony Smile

Pisemne:
jp 60%
ja 93%
mat 70 %

Ustne:
jp 80%
ja 90%

Btw. Jakie tematy mieliscie na ustnym angielskim?? Ja mialem polityke, zzdjecie japonskich przedszkolakow, i rejon turystyczny w polsce Smile
nie dopuscili mnie do matury Sad(
Biedny jestem wiem XD

Ale za to moge sie pochwalić kolegą ktory mial wszystko prawie na 100% : O kujon ! XDD
PISEMNE:

JP : 50%
Mat: 51%
Ang: 92%

AngR: 36% (nie piszcie matury po 5-ciu piwach)
Chemia(napisana dla beki) : 38%

Ustne:

Ang : 77%
Polski: 100% ;x
Tylko po 5?? Ja na polskimbylem jeszcze pijany xD tylko dla tego tak dobrze i poszedl Smile
5 tuż przed wejściem...
No chyba ze tak ;p Ale w takim razie nie rozumiem jak moglo ci pojsc tak slabo w takim razie -_-
Ja co prawda maturę pisałem już dawno temu, ale uważam, że jej poziom drastycznie spadł to co jest teraz to nic w porównaniu do tych starszych
@Niesmialy
No zgaduj, jeśli jesteś z tych co twierdzą że po piwie lepiej myślą to proponuję Ci AA
@PrawdziwyPolak
Tobie proponuję jakiś zakład psychiatryczny.
Prawdziwy polak idz probowac byc fajnym gdzies indziej ok?? Zaloze sie ze taki z cb prawdziwy polak jak ze mnie niemiec -_-. Jacky co ty tak plujesz jaden w stosunku do mnie?? Cyba nie zaprzeczysz temu ze po alko myslenie staje sie znacznie bardziej tworcze?? Wplywa zle na skupienie (osobiscie na teoretycznym zawodowym zapomnialem jak sie dodaje pod kreske przez to ze sie nawalilem jak swinia dzien wczesniej xD) ale za to jezyki zwlaszcza wypracowania ida o wiele latwiej pod wplywem
Może nie mam racji porównaj sobie obecne matury z tymi przed 20 czy nawet i 10 lat obecne to dno i dwa metry mułu.
Stron: 1 2
Przekierowanie