Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Stacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam wrażenie, że na tych mniejszych stacjach w ostatnich latach paliwo jest coraz gorszej jakości. Wyjeżdżając z Wrocławia w stronę Lubina już kilka razy trafiłem na jakąś stację, po której miałem wrażenie, że jakby auto nieco straciło na swojej pracy. Nie wiem jakie macie Wy spostrzeżenia, może też macie jakieś stacje, które są podejrzane, albo jakieś swoje sprawdzone, gdzie można bez obaw tankować?
Pod Wrocławiem jak jade 94 w kierunku Lubina masz stację BP w Krępicach. Zazwyczaj maja bardzo dobre ceny, a jednocześnie na miejscu miła obsługa, można napić się dobrej kawy i coś zjeść, nie ma problemu z tankowaniem, bo nie ma tłumów. Taka stacja, gdzie ewentualnie na spokojnie można będzie się zatrzymać.
Niestety, można trafić na domieszki. Próbowałem już różnych i teraz tankuję tylko na Orlenie. Szef zdecydował się na karty paliwowe od Flotex https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/ ze względu na oszczędności. Dla mnie, jako kierowcy, to też wygodniejsze. Nie muszę się martwić o faktury, bo jest jedna zbiorcza na miesiąc.
Teraz ceny paliwa są dosłownie skandaliczne... ciekawe czy jeszcze kiedyś się to odwróci.
Przekierowanie