Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Body niemowlęce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio zauważyłam, że w większości sklepów dziecięcych, towar jest identyczny, jakby brali wszystko z jednej hurtowni, przez to ciężko jest znaleźć coś ciekawego i oryginalnego, zwłaszcza jeśli chodzi o ubranko na prezent. Gdzie waszym zdaniem dostanie się najładniejsze body niemowlęce?
Też się z tym spotkałam, jednak jest na to prosty sposób, a mianowicie sklepy internetowe. Tam wybór Cię nie ogranicza, a jak polskie wzorki Ci nie odpowiadają, to możesz nawet zamawiać z zagranicy bez problemu i dojdą w ciągu kilku dni Wink
No tak, tylko potem może się okazać niespodzianka z rozmiarem (jak jest za duże, to nie ma problemu, bo przecież podrośnie, ale gorzej, jak przyjdzie za małe), dlatego ja zwykle trochę obawiam się kupować ubrania online.
To raczej nie jest większy problem, bo w każdym sklepie masz czas na zwrot produktu, więc jeśli coś Ci nie odpowiada, to po prostu piszesz do sklepu i po sprawie. Niektóre sklepy mają również szczegółowo podane rozmiary w cm, więc możesz zmierzyć czy dany rozmiar będzie na pewno odpowiedni i to jeszcze przed zakupem. Ostatnio ładne body z napisami znalazłam na https://moocha.pl/
Przekierowanie