Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: gdzie sprzedac?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadam na sprzedaż kilka łożysk od maszyn rolniczych i szukam kogoś kto będzie chciał je odkupić. Ogólnie wszystkie nieużywane więc można spokojnie je wykorzystać. Jak ktoś będzie zainteresowany, albo znacie jakiś skup to się odzywajcie.
Ciężko powiedzieć w jaki sposób najlepiej sprzedać takie produkty.
Jeśli chodzi o maszyny rolnicze, to ja widziałam ostatnio takie ogłoszenia kupna i sprzedaży w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Z tego, co wiem, to ogłoszenia można tam wstawiać za darmo, więc polecam Wink
Nic dziwnego, że części zamienne do maszyn rolniczych kupić można dzisiaj na różnego rodzaju portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Ja wolę jednak stawiać na sklepy, które specjalizują się w sprzedaży takich części i innych artykułów mogących przydać się w gospodarstwach rolnych. Blush
Na pewno znajdziesz odpowiednie miejsce w sieci. Jak ja wpisałam ostatnio ceny bydła forum https://www.agrofoto.pl/forum/topic/2794...ydla-2020/ , to udało mi się fajną dyskusję odnaleźć, w tematycznym miejscu. Wierzę, że Tobą też tak będzie. Tylko nie możesz się w ogóle użalać, a działać i orientować.
Przekierowanie