Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Podpis elektroniczny, a wyrobienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wygląda proces wyrabiania podpisu elektronicznego? Jest to skomplikowane?
Jest to chwila moment, bo zajmuje praktycznie tylko jedno krótkie spotkanie, które ma między innymi potwierdzić Twoją tożsamość. Całość jest raczej prosta i nie sprawi nikomu większych problemów.
Ale to gdzieś trzeba dojeżdżać, czy ktoś przyjeżdża do mnie? Tak w ogóle to do kogo najlepiej zgłosić się w sprawie jego wyrobienia?
To już zależy od firmy, z której usług będziesz korzystał. Ja jestem z okolic Wrocławia i u nas jest firma https://netvet.pl/, która zajmuje się wyrabianie oraz przedłużaniem podpisów elektronicznych, ale również sprzedażą kas fiskalnych. Oni normalnie dojeżdżają do Ciebie, więc całość trwa tylko kilka minut, a Ty musisz się tylko umówić na konkretną godzinę, by wyrobić podpis elektroniczny.
Tak naprawdę takie podpisywanie elektroniczne umów stało się w ostatnich latach naprawdę bardzo popularne. Pozwala to zaoszczędzić czas i jest naprawdę bardzo wygodne. Słyszeliście może o takim e-podpisie Amodit? Ja słyszałam, że korzysta z niego coraz więcej firm i przedsiębiorców. Tak więc jeśli jeszcze nie wdrożyliście czegoś takiego u siebie, to polecam się nad tym zastanowić Smile
Przekierowanie