Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Naprawa laptopów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niektórzy uważają że naprawianie sprzętów nie ma sensu, jednak naprawa jest bardzo często tańsza od kupna nowego sprzetu, a komputer po naprawie chodzi jeszcze przez wiele lat. Jeżeli poszukujecie odpowiedniego serwisu komputerowego to polecam ten - najlepszy serwis laptopów Comstar.net.pl Łódź
Jak mi się zepsuł komputer to poszłam do serwisu. Okazało się, że opłaca się naprawiać. Warto próbować.
Oczywiście, że tak. Jeśli komputer jest ogólnie dobrej jakości i można jeszcze na nim swobodnie pracować, to warto zainwestować w naprawę. Oczywiście, dzisiaj jest spory problem ze znalezieniem fachowego punktu naprawy komputerów. Przekonałam się na własnej skórze i to nie raz. Przy ostatniej awarii komputera, zaufałam serwisowi laptopów na itprojekt.pl i wreszcie komputer chodzi, jak należy. Wystarczyło poprawnie określić rodzaj usterki i skutecznie ją usunąć, co szybko i sprawnie zrobili.
Jak ogarniesz tworzenie i zmienianie płytek PCB to cały osprzęt komputera stanie przed Tobą otworem. Np. wymiana matrycy jest banalnie prosta. Oczywiście najpierw warto by było poćwiczyć na jakimś starym sprzęcie. Jest bardzo dużo tutoriali na YT, no i też jest mnóstwo blogów w tematyce -> pcb-technoservice.deWink Zawsze można zaoszczędzić trochę grosza Wink
Moim zdaniem warto oddawać sprzety do naprawy nie tylko laptopy ale też telefony itd. Ja ostatnio trafiłam na http://www.macserwis.com/
i chciałabym tam zanieść laptopa i tablet w którym się roztrzaskała szybka. Szkoda wyrzucać niemalże nowe sprzęty skoro mogą jeszcze długo posłużyć.
U mnie nie opłaciło się naprawiać, musiałam kupić nowy laptop.
Warto poczytać co to może być tutaj - pogotowie komputerowe Łódź
A jak sobie nie dacie rady zadzwońcie do nich, znają się na rzeczy Smile
Mam swój sprawdzony serwis Pikomp, jak ktoś szuka na terenie mazowieckiego to najlepiej iść do nich, naprawiają nawet takie starocia jak mój lapek za przyzwoitą cenę.
Też bym wolała kupić nowego bo na electro.pl swój kupiłam za niedużą kasę, więc nie chciałoby mi się wydawać setek złotych na naprawę i czekać aż mi oddadzą komputer.
Przekierowanie