Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Adwokat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prowadzę działalność w Austrii, ale ostatnio mam sporo zaległych faktur, ludzie przestali płacić, a nie mogę sobie pozwolić na zaległości, więc szukam koniecznie polskojęzycznego adwokata w Austrii. Jeżeli macie namiar na kogoś solidnego to poproszę.
Rozwodziłam się w Austrii, a mój mąż odcinał mnie od praktycznie wszystkich kwestii finansowych, dotyczących jego interesów, więc musiałam szukać dość poważnej pomocy prawnej, jak mnie zostawił z niczym. Ostatecznie trafiłam do Tomasza Klimka i po pierwszych konsultacjach już wiedziałam, że się zdecyduję na współpracę. Proponuję zajrzeć na https://www.tomaszklimek.com/pl/specjali...i-rozwody.
Jak zaczną się jakieś problemy itp. to od razu najlepiej znajdź sobie jakiegoś adwokata. Nie chce Cie straszyć że Cie o coś pozwą, po prostu czasami lepiej jest się zapytać swojego adwokata czy dobrze robisz, czy o czymś nie zapomniałeś w umowie z kontrahentem itp. Ja już od dawna korzystam z pomocy kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak i jestem zadowolony z ich pomocy.
Przekierowanie