Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: poduszki tematyczne na prezent
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uważacie, że poduszka tematyczna na prezent imieninowy dla siostrzeńca, który ma 10 lat jest ciekawą opcją? Bardzo lubi piłkę nożną, dlatego zastanawiałam się nad poduszką w kształcie piłki, albo herbu ulubionego klubu.
Ja mogę taką opcję jak w pełni polecić. Takie poduszki są niedrogie, a spiszą się na bank. Trzeba tylko znać trochę zainteresowania dziecka, aby nie strzelić w coś, co kompletnie się nie spodoba.
No akurat w tym przypadku jestem pewna, że piłka to jego taki "konik". Zastanawiam się tylko komu takie coś zlecić, żeby nie było później problemów z jakością wykonania. Sama kiedyś zamawiałaś takie rzeczy? Masz jakieś porady na co uważać, lub zwracać uwagę?
Tego typu prezenty hand made wykonuje między innymi firma http://www.gosilandia.pl/ i to do nich najprędzej bym się kierowała,bo zawsze są niezawodni pod względem jakości. Poduszki tematyczne też wykonują, bo kiedyś zamawiałam.
Przekierowanie