Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Smart Kid Belt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochani ja się zaopatrujecie do tej nowości https://smartkidbelt.com/pl/ Czy ktoś z was posiada? Ja zamierzam kupić tylko nie wiem czy faktyczne są to takie bezpieczne pasy.
Smart Kid Belt to bezpieczna alternatywa do fotelików samochodowych. Dodatkowo mała, lekka i łatwa w użytkowaniu więc idealnie sprawdzająca się na zagranicznych wyjazdach gdzie wypożyczamy auto jak i w taxi.
Nie wydaje mi się, żeby było to bezpieczne.
(04-02-2020 16:17)dziewczynaszamana napisał(a): [ -> ]Nie wydaje mi się, żeby było to bezpieczne.

Jest to urządzenie, które zaleca się stosować dla starszych dzieci, Posiada ono atesty i homologacje, a jeżeli cię to nie przekonuje to spójrz na niezależne testy, które opublikowała Fundacja Jestem Potrzebny. Testowane są tam foteliki oraz Smart Kid Belt, który wypadł lepiej niż niektóre modele fotelików. Moim zdaniem nie trzeba się bać nowości.
Zdecydowanie dobra opcja - sami na skb skusilismy sie po dokladnym sprawdzeniu badan i testow - one nie klamia
My korzystamy i to od dawna dawna. W ogóle za granicą te pasy są bardzo znane i powszechnie wykorzystywane Smile
Przeciez te pasy, to super opcja Smile nie mowie , ze dla maluszka, ale dla starszego dziecka jak najbardziej Smile
Mamy pasy, sa wygodne, latwe w montazu i bezpieczne. No tylko dziecko musi byc starsze Smile
Przekierowanie