Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: naprawa automatu do lodów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Latem prowadzę mały biznes polegający na sprzedaży lodów. Jednak pod koniec ostatniego sezonu zepsuł mi się jeden automat do lodów, jednak zdecydowałem się go naprawić dopiero teraz, bo nie był aż tak potrzebny. Trzeba jednak w końcu się za to zabrać. Stąd moje pytanie, czy naprawa takich automatów jest skomplikowana? Jest jakaś szansa, żeby zrobić to samemu? Wydaje mi się, że zepsuło się coś w termostacie, bo automat nie robi odpowiedniej temperatury.
Jeżeli nie znasz się na mechanice i nigdy nie rozbierałeś takiego automatu, to szanse są raczej małe. Nie lepiej wziąć od tego jakichś ludzi? Ja zawsze wzywam serwis i po problemie.
Masz kogoś sprawdzonego, kto przyjeżdża Ci na serwis? Jeżeli tak, to byłoby super, gdybyś dał jakiś namiar, znacznie ułatwiłoby mi to szukanie Smile
Firma http://maszyny-do-lodow.eu/ bez problemu wykonuję naprawę automatu, mają także części do maszyn do lodów, z których korzystam, są super jakości, ciesze się, że właśnie na ich trafiłem
Przekierowanie