Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Tlenoterapia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z tlenoterapią, leczeniem tlenem i może podzielić się doświadczeniami? Jak wygląda taka kuracja, ile czasu trzeba chodzić, aby pojawiły się pierwsze wyniki. Problem to schorzenia neurologiczne, a raczej jedno poważne, czyli nasilające się z biegiem lat bóle migrenowe. Bardzo proszę o kontakt.
Terapia tlenowa zmniejsza wszystkie stany zapalne występujące w organizmie, nawet niezdiagnozowane, więc tym bardziej uniwersalna metoda leczenia. Chodzę i czuję poprawę na poziomie jakości snu, koncentracji, pracy mózgu. Dosłownie jestem w stanie większe obciążenie wytrzymać, a nie uprawiam żadnego sportu wyczynowo. W Skawinie tylko OxyTerapia, ul. Korabnicka 7A. Profesjonaliści z nowoczesnym sprzętem. Nie wiem, czy w regionie jest w ogóle coś podobnego.
Nigdy nie słyszałem o takiej terapii, a brzmi to naprawdę nieźle.
coraz częściej słyszę o czymś takim ale nie wiem kompletnie na czym to polega. Ktoś może w kilku zdaniach powiedzieć?
Jest to metoda, która wykorzystuje lecznicze właściwości stuprocentowego tlenu pod zwiększonym, ale bezpiecznym dla każdego, ciśnieniem atmosferycznym. Przede wszystkim wspomaga leczenie wielu przewlekłych schorzeń układu oddechowego. Dostępna jest komora hiperbaryczna w Warszawie - polecam zapoznać się z ofertą
Na Mokotowie u nich jest terapia hiperbaryczna https://www.biorezonans-mokotow.pl/ - cenowo chyba korzystniej wychodzi po kilku zabiegach tez widoczne efekty i lepsze samopoczucie
Przekierowanie