Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Okna wrocław
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie się podzielić własnymi inspiracjami dotyczącymi wyboru okien plastikowych lub aluminiowych, bo bardzo mi zależy na czymś optymalnym. Najlepiej wskazówki pod budownictwo pasywne, nowoczesne, energooszczędne. Dajcie znać, czy sami wybieraliście okna, czy raczej korzystaliście z jakiegoś profesjonalnego doradztwa? Akurat buduję się w okolicach Wrocławia, więc tutaj kontakty, jak najbardziej mile widziane. Dzięki i pozdrawiam przy okazji.
W oknach z Oknoplusa masz często specjalistyczne systemy uszczelek, gdzie dochodzi do zwiększenia energooszczędności inwestycji. Szczerze mówiąc, jak pierwszy raz kupujesz okna to można zgłupieć od technologii, jaką wprowadzają producenci. Jak chcesz na spokojnie kupić to Okno Prim we Wrocławiu. Pytaj o panią Gosię, bo bardzo mi pomogła właśnie przy pierwszej inwestycji w stolarkę. Teraz już jako tako sam ogarniam Wink Wiem na co zwracać uwagę, ale jak nie chcesz popełnić błędów to babka profesjonalna w pełni i ci podpowie.
Przekierowanie