Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Opinie o narożnikach z CAYA DESIGN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim Smile czy są na forum osoby, które zamawiały narożniki w Caya Design ? Natknęłam się niedawno na ich ofertę i mam ochotę zamówić taki elegancki narożnik. Tylko zastanawia mnie jak z jakością ?
nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie ale chętnie podepnę się do tematu bo sama rozglądam się właśnie za nowymi meblami do salonu Smile
jakość rewelacja, wszystkie ich meble są robione ręcznie w jednej z polskich manufaktur. Szeroka oferta, dobre ceny.
ooo dzięki za info. A jaki model narożnika kupowałaś ? One mają funkcje spania?
No jasne i nie tylko Smile Jest funkcja spania ( i pojemniki na pościel), są tez regulowane zagłółwki, podłokietniki itd. Ceny super, bardzo szybki czas realizacji ( ja czekałam coś około 1-1,5 miesiąca). Mega sprawnie Smile
ninjaa bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje Smile taka funkcja spania to jak zbawienie szczególnie jak się ma mniejsze mieszkanie i cierpi się na deficyt miejsc noclegowych dla gości Smile
no wiem coś o tym własnie dlatego szukałam mebla z funkcją spania Smile przydaje się i to nawet częściej niż myślałam Smile daj znać jak już uda się coś zamówić Smile
no udało się złożyć zamówienie pod koniec września Smile wybór konkretnego modelu był trudny ( nie powiem, że nie ;p ) ale w końcu postawiliśmy na AVANTI Smile teraz czekamy Smile
veronaa no to super wiadomości Smile ten czas mega szybko zleci więc pewnie niebawem zamówienie dotrze. Czekamy w takim razie na relacje jak już mebel będzie u Was Smile
Z tego co widzę to znacie się na temacie więc może zerkniecie tutaj https://bimeble24.pl/pl/c/Narozniki-z-funkcja-spania/93 i podpowiecie jakie narożniki z funkcją spania z tej oferty wydają się Wam najbardziej wygodne i korzystne jeżeli chodzi o komfort spania w stosunku do ceny? Mam kilka typów jednak nie jestem do końca zdecydowany. Prosze o pomoc! Big Grin
Przekierowanie