Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak zaoszczędzić w firmie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
przeprowadzałem ostatnio w mojej firmie analizę kosztów. Gdy ją przeanalizowałem, okazało się, że naprawdę dużo wydajemy na paliwo. Stwierdziłem, że musimy znaleźć jakiś sposób by zaoszczędzić. Dobry kolega po fachu, który jest naprawdę dobrym przedsiębiorcą Big Grin. Polecił mi, żeby zainwestował w karty flotowe jako że mojego dobrego kolegę znam już parę lat, to go posłuchałem. I muszę mu się odwdzięczyć, gdyż w ten sposób rzeczywiście wydawaliśmy mniej na paliwo. Jeśli chodzi o firmę Flotex, to polecam wszystkim firmą, które chcą zaoszczędzić!
Dużo zależy od firmy i rodzaju działalności. Firma, w której ja pracuje w dłuższej perspektywie sporo zaoszczędziła decydując się zbudować własne hale stalowe zamiast je wynajmować. Rata kredytu była niższa niż opłata za wynajem, a dodatkowo część nowej powierzchni została wynajęta i stała się dodatkowym źródłem dochodu.
Inwestycja w halę zwróci się po latach. Zamiast płacić za wynajem, można spłacać ewentualny kredyt.
Przekierowanie