Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przedszkole Te Vizja - opinie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przedszkole Towarzystwa Edukacyjnego Te Vizja na Wawrze. Czy są rodzice, których dzieci chodzą do tej placówki i podzielą się opinią ?
Przycupnę na chwilę bo też rozglądam się za dobrym przedszkolem w tej dzielnicy Smile
Tak moja córka chodzi tam od września 2018 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo urozmaicony plan dnia, czas na naukę, zabawę ( zarówno w salach jak i na świeżym powietrzu ). No i duża ilość zajęć dodatkowych wramach czesnego to ogromny atut tego miejsca.
ooo dzięki za infomacje Smile Właśnie czytałam u nich na stronie i wygląda to imponująco bo w ramach czesnego dzieci mają zapewnione naprawdę wszystko co najlepsze. Super jest to, że mają możliwość nauki języków obcych już od małego.
No dokładnie. Poza tym grupy są kameralne, ciocie są w stanie poświęcić każdemu dziecku tyle czasu ile będzie potrzebować. Jedzonko smaczne, mój niejadek dzięki temu, że tam chodzi zaczął w końcu normalnie jeść Smile Zaklimatyzował się też mega szybko.
To u nas było bardzo podobnie jeśli chodzi o to jedzenie. Ale wiesz w przedszkolu dzieci obserwują inne i jak widzą, że ktoś inny zajada jakieś smakołyki to same też nabierają chęci Smile
Bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje. Nie pozostaje mi nic innego jak umówić się na spotkanie w placówce i zobaczyć na żywo co i jak Smile
Na pewno nie będzie z tym problemu Smile Ja brałam udział w takim zorganizowanym spotkaniu ale znajoma zwyczajnie zadzwoniła i umówiła się z Panią dyrektor. Maja ogólnie bardzo elastyczne i indywidualne podejście do takich spraw także bez obaw Smile
i to jest dobra informacja, dzięki Smile
i jak tam elenka? udało się zorganizować spotkanie ?
Stron: 1 2
Przekierowanie