Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przewodnik po wiedniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Planuję zabrać żonę na 25 rocznicę ślubu do Wiednia. Zawsze marzyła, żeby tam pojechać, więc chcę spełnić te marzenie jakoś jesienią, po sezonie, gdy już nie będzie takich tłoków. Jedyne czego szukam (nocleg już znalazłem) to opieka przewodnika na miejscu. Chciałbym żebyśmy naprawdę zobaczyli i poznali miasto, zamiast się szwendać po kolejnych zabytkach bez ładu i składu. Znacie kogoś godnego polecenia na miejscu? Chodzi mi o kontakt face to face bez pośredników, biur podróży itp.
Panie Elwira jest bardzo dobrym przewodnikiem w Wiedniu, mogę ją polecić. Byliśmy rok temu na rodzinnym wyjeździe z żoną i dziećmi, wszystkim się podobało Wink bardzo dobry kontakt z dziećmi, pani przewodnik nie nudzi, ciekawie opowiada, ma różne trasy i opcje zwiedzania, indywidualne podejście i widać, że ma do tego pasję, a nie jest to tylko jej praca. Na stronie przewodnik-wieden.pl masz cały opis oferty.
Przekierowanie