Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Obróbka CNC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, w jaki sposób podchodziliście do obróbki CNC? Inwestowaliście we własne maszyny, a może outsourcing? Czym należy kierować się przy wyborze? Przykłady mile widziane. Z góry dziękuję za pomoc.
Zlecam czasami reklamę na upominkach w https://atmsolutions.pl/strona/10/uslugi. Dość szeroka oferta wydruku i nie popełniają błędów jakościowych przy masowych zamówieniach. Przed targami głównie lub w ramach współpracy z klientami premium. Kontakt się przydaje, bo realizują nawet pilne zlecenia w krótkim czasie.
Mój mąż ma firmę, gdzie tego używają. To na ogól drogi sprzęt, więc trzeba liczyć się ze sporymi kosztami.
Skoro potrzebujecie tego rodzaju firm to ja od siebie mogę polecić usługi tokarskie Rzeszów - koder.mielec.pl na tej stronie znajdziecie więcej informacji wraz ze szczegółową ofertą oraz cennikiem. Są to profesjonalisci z dużym doswiadczeniem wiec serdecznie zachęcam do sprawdzania.
Przekierowanie