Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: tanie okulary Kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...Smile Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?
Mogę w samych plusach pisać o optyku Primus i ich okularach. Tanie i dobre. W końcu jakaś miła odmiana dla oferty dużych sieci optycznych w których każą sobie płacić nie wiadomo za co tak dużo. NO ale z drugiej strony w jakiś sposób te duży spółki muszą na siebie zarabiać...a najlepiej zarabiać na klientach.
Ja długo szukałam okularów przeciwsłonecznych i niedawno znalazłam bardzo interesującą ofertę na stronie jaką jest https://iokulary.pl/product-pol-34313-Ok...00387.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert odnośnie okularów, ja chcę zamówić te przeciwsłoneczne ale korekcyjne również tutaj są.
Przekierowanie