Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Meble na wymiar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?
Zmieniając wnętrze mieszkania chciałam zrobić kuchnie na wymiar i udało się, sklep https://www.mebleblackart.pl/meble-kuchenne,57 ma dużą ilość mebli, które mi się podobały i udało mi się stworzyć kuchnie
Meble na wymiar to fajna sprawa, choć niestety także kosztowna, ale z pewnością daje więcej możliwości. Trzeba byłoby tylko poszukać.
Szafę wnękową kupowałem pod wymiar od ludzi z Solarz Kuchnie -kuchniesolarz.pl. Bardzo fajnie zrobiony mebel, tak jak chciałem, wszystko się zgadza, montaż fachowy, precyzyjny. Mogę ich podpowiedzieć, robią chyba każdy typ mebli.
mnie szafy w Warszawie robiła firma Wiór-Płyt z Wyszkowa. Są zdecydowanie najlepsi w okolicy i co ciekawe najtańsi. Mam od nich szafy w skosach, najlepszy sposób na zabudowanie poddasza. Zobaczcie sobie na stronie ich jak to wygląda mniej więcej.
Przekierowanie