Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Klejenie butów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Buty mi się lekko zaczynają rozklejać, a to po gwarancji i moje ulubione. Można sobie z tym w domu samemu poradzić?
Witam! Urd, zachęcam Cię zatem do wypróbowania kleju TADAM®, który jest przeznaczony głównie do butów sportowych (inne także pomoże skleić). To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Jak potem ten klej przechowywać, żeby dało się go potem użyć? Na ile butów jedno opakowanie wystarczy?
A to nie wiedziałem nawet, że taki klej jest. A gdzie moge go kupić?
Są przecież specjalne kleje szewskie i można je o dziwo (!) kupić nawet w pierwszym lepszym markecie!
W Auchan taki klej widziałam Big Grin
(09-05-2019 12:23)persymona napisał(a): [ -> ]Jak potem ten klej przechowywać, żeby dało się go potem użyć? Na ile butów jedno opakowanie wystarczy?

Witam! Persymona, właściwe oczyszczenie dozownika po użyciu jest niezwykle istotne. W tym celu zalecamy użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać klej TADAM® w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Okej, dzięki za odpowiedź. A czy stosowanie tego kleju jest jakoś skomplikowane?
Urd użycie jest proste, bo już klej kupiłam i skleiłam nawet kilka par. Oczyszczasz miejsce klejenia, na jedną powierzchnię nakładasz klej, przyciskasz przez minutę i potem odstawiasz na kilka godzin.
Witam! URD, klej TADAM® możesz z łatwością kupić w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl

Witam! Urd, jak napisała persymona - klejenie nie jest skomplikowane i należy stosować sę do wymienionych zasad.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
Stron: 1 2
Przekierowanie