Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: e-recepta, co i jak?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak się zastanawiam, czy te całe e-recepty są bardzo ciężkie w zrealizowaniu? Jak z tym jest?
Nic w tym trudnego, na pewno możesz je zrealizować w sieci aptek Doz. Tylko najpierw musisz sobie założyć konto pacjenta.
A mowa tutaj o stacjonarnych aptekach doz, tak? Jak wygląda zakładanie takiego konta, to trzeba internetowo czy mogę dokonac tego już na miejscu w aptece?
No właśnie też widziałam u nas na drzwiach w DOZie, że jest możliwość realizacji e-recepty. Sama jeszcze nie korzystałam, słyszałam, że trzeba wcześniej założyć gdzieś konto.
W aptekach DOZ długo się czeka na leki z takiej recepty elektronicznej? Jak z tym jest?
O e-zwolnieniach to słyszałam, ale o e-recepcie dużo mniej i nigdy takiej nie dostałam. Moim zdaniem kiedyś wszędzie będą takie, na wszystko, ale to pewnie jak będę oczy zamykać, czyli za jakieś 50 lat. Tak to niestety jest w medycynie. Za to teraz to można tyle suplementów na wagę kupić, że to głowa mała, ale nie wszystkie są bezpieczne. Poczytajcie o tym tu https://slim-express.pl/obstilax-i-jego-...chudzanie/ .
Faktycznie to proste się okazało, nie robili mi w DOZ żadnych problemów, receptę zrealizowałem od razu.
Słuchaj, nie sądzę, że trzeba byłoby czekać na realizację takiej e-recepty. Myślę, że czasowo wychodzi podobnie jak w przypadku realizacji tej tradycyjnej, papierowej.
Nigdy nie korzystałam z tego typu usług więc nie wiem co i jak
Przekierowanie