Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szkoła jazdy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiesz na jaką szkołę jazdy się zdecydować? Polecam https://www.automobilklubpolski.pl/o-osr...erowcow-2/
To najlepsza placówka w stolicy
Ile tam się płaci za kurs?
Niedługo moja córka skończy 18 lat. Chciałabym jej zrobić niespodziankę i zapisać ją na prawo jazdy kat b warszawa. Zastanawiam się z jakiej szkoły skorzystać? Słyszałam, że Enigma bardzo dobrze uczy pod kątem teoretycznym oraz praktycznym. Może więc warto byłoby się do nich zgłosić?
Dzięki dobrej szkole jazdy można szybciej zdać prawko, więc warto o to zadbać. W moim przypadku było to Zdaj Prawko z Poznania - szkoła, którą każdemu szczerze polecam.
Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwróciła uwagę na OSK Pegaz w Poznaniu która ma świetnych instruktorów, dużą flotę samochodów i do tego wysoką zdawalność dzięki odpowiedniemu podejściu oraz organizacji. Ja niespełna trzy miesiące później od rozpoczęcia kursu miała już prawo jazdy i tą zimę mogłam przejeździć spokojnie swoim autem, a nie stojąc w mrozie na przystanku.
Przekierowanie