Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: oprogramowanie medyczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć,

Od kilku lat moi rodzice prowadzą swój gabinet dermatologiczny. Oboje są dermatologami z ogromnym doświadczeniem.
Ostatnio zrezygnowali z recepcji i stwierdzili, że sami będą się tym zajmować.
Aby ułatwić im trochę pracę postanowiłam poszukać jakiegoś rozwiązania.
Znalazłam w sieci oprogramowania do gabinetów, które pomagają panować nad rejestracjami oraz informować klientów o zbliżających się wizytach.
Jednym z nich jest egabinet.pl (kliknij). Co o tym myślicie? Smile
Akurat sama rejestracja jest ważna, myśle że zatrudnienie kogoś do obsługi pacjentów byłoby dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek może uda im się samodzielnie zająć tym tematem. W takim razie niech wypróbują aplikację MEDIDESK , która na bieżąco monitoruje przychodzące połączenia telefoniczne (też te nieodebrane) oraz zgłoszenia na stronę. Możliwe jest też wysyłanie powiadomień do pacjentów z przypomnieniem o wizycie. Bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna
Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałoby profesjonalne oprogramowanie dla szpitali, to na stronie http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zarz...-szpitali/ możecie sobie poczytać na temat systemów oferowanych przez rzeszowską firmę BMM Sp. z o.o. Jestem przekonana, że współpraca z nimi przyniesie Wam wiele korzyści i usprawni działanie Waszej placówki.
Obecnie na rynku można znaleźć wydajne oprogramowanie dla niemal każdej branży. Do prowadzenia mojej firmy budowlanej używam specjalnego oprogramowania dedykowanego budownictwu https://www.connecto.pl/oprogramowanie-d...aj-zalety/ . Wdrożenie systemu umożliwia m.in. ciągłą kontrolę kosztów na każdym etapie realizowanej inwestycji, czy też tworzenie dokładnych raportów oraz analiz na podstawie danych znajdujących się w bazie programu. Różnice w zarządzaniu firmą po wdrożeniu oprogramowania widoczne są niemal natychmiast.
(30-05-2019 21:00)alka napisał(a): [ -> ]Akurat sama rejestracja jest ważna, myśle że zatrudnienie kogoś do obsługi pacjentów byłoby dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek może uda im się samodzielnie zająć tym tematem. W takim razie niech wypróbują aplikację MEDIDESK , która na bieżąco monitoruje przychodzące połączenia telefoniczne (też te nieodebrane) oraz zgłoszenia na stronę. Możliwe jest też wysyłanie powiadomień do pacjentów z przypomnieniem o wizycie. Bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna

Również polecam system Medidesk to znaczące usprawnienie nie tylko procesów rejestracji pacjentów ale pracy całej placówki medycznej. Rozwiązanie składa się z wielu modułów i jest dopasowane do potrzeb jakie są akurat na miejscu. Organizują również bezpłatne audyty marketingowe. Tutaj https://mediahealth.pl/bezplatny-audyt-m...diahealth/ możecie poczytać sobie na ten temat.
Z oprogramowania medycznego korzysta się obecnie już chyba w każdej przychodni zwłaszcza tej prywatnej. Tam takie oprogramowanie medyczne pozwala chociażby na prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjentów, umawianie wizyt według kalendarza czy korzystanie z aktualnej bazy leków. To zaledwie kilka z zalet posiadania takiego rozwiązania. Program działa w chmurze przez co dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera co również jest atutem.
Bardzo dobrze się składa, że wypowiadacie się w tym temacie.
Fajnie, że udało mi się tutaj trafić, bo też jestem ciekawa które programy u siebie w gabinecie zainstalować. Interesowałaby między innymi elektroniczna dokumentacja medyczna , aby była prowadzona efektywniej i komfortowo... Bo wiadomo, że tych pism trochę jest itd.
My używamy programu medNote i osobiście sobie chwalę ze względu na wygodę, opcje dopasowania pod swoje potrzeby bo nie muszę już skakać po wielu stronach i katalogach. Wszystko tak naprawdę co potrzebne ma opcje archiwizacji dokumentów, od razu też z apką do ich skanowania i wrzucania na dysk. Mogę wystawić recety i nie bez problemów znajdując te odpowiednie leki. Na ten moment dobrze się sprawdza, no i łatwiej rejestrorać pacjentów i zeby sie nie pokrywały.
Moim zdaniem najlepszą opcją są oprogramowania, w którym znajdziemy badanie fizjoterapeutyczne . Ogólnie tego typu usprawnienia zapewniają nam dużą oszczędność czasu
Stron: 1 2
Przekierowanie