Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oprogramowanie medyczne
Autor Wiadomość
Marysia_89
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
oprogramowanie medyczne
Cześć,

Od kilku lat moi rodzice prowadzą swój gabinet dermatologiczny. Oboje są dermatologami z ogromnym doświadczeniem.
Ostatnio zrezygnowali z recepcji i stwierdzili, że sami będą się tym zajmować.
Aby ułatwić im trochę pracę postanowiłam poszukać jakiegoś rozwiązania.
Znalazłam w sieci oprogramowania do gabinetów, które pomagają panować nad rejestracjami oraz informować klientów o zbliżających się wizytach.
Jednym z nich jest egabinet.pl (kliknij). Co o tym myślicie? Smile

Moje poprzednie tematy:
07-04-2019 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: oprogramowanie medyczne
Akurat sama rejestracja jest ważna, myśle że zatrudnienie kogoś do obsługi pacjentów byłoby dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek może uda im się samodzielnie zająć tym tematem. W takim razie niech wypróbują aplikację MEDIDESK , która na bieżąco monitoruje przychodzące połączenia telefoniczne (też te nieodebrane) oraz zgłoszenia na stronę. Możliwe jest też wysyłanie powiadomień do pacjentów z przypomnieniem o wizycie. Bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna

Moje poprzednie tematy:
30-05-2019 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: oprogramowanie medyczne
Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałoby profesjonalne oprogramowanie dla szpitali, to na stronie http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zarz...-szpitali/ możecie sobie poczytać na temat systemów oferowanych przez rzeszowską firmę BMM Sp. z o.o. Jestem przekonana, że współpraca z nimi przyniesie Wam wiele korzyści i usprawni działanie Waszej placówki.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2019 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamienski
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: oprogramowanie medyczne
Obecnie na rynku można znaleźć wydajne oprogramowanie dla niemal każdej branży. Do prowadzenia mojej firmy budowlanej używam specjalnego oprogramowania dedykowanego budownictwu https://www.connecto.pl/oprogramowanie-d...aj-zalety/ . Wdrożenie systemu umożliwia m.in. ciągłą kontrolę kosztów na każdym etapie realizowanej inwestycji, czy też tworzenie dokładnych raportów oraz analiz na podstawie danych znajdujących się w bazie programu. Różnice w zarządzaniu firmą po wdrożeniu oprogramowania widoczne są niemal natychmiast.

Moje poprzednie tematy:
    26-09-2019 17:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: oprogramowanie medyczne
    (30-05-2019 21:00)alka napisał(a):  Akurat sama rejestracja jest ważna, myśle że zatrudnienie kogoś do obsługi pacjentów byłoby dobrym rozwiązaniem, aczkolwiek może uda im się samodzielnie zająć tym tematem. W takim razie niech wypróbują aplikację MEDIDESK , która na bieżąco monitoruje przychodzące połączenia telefoniczne (też te nieodebrane) oraz zgłoszenia na stronę. Możliwe jest też wysyłanie powiadomień do pacjentów z przypomnieniem o wizycie. Bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna

    Również polecam system Medidesk to znaczące usprawnienie nie tylko procesów rejestracji pacjentów ale pracy całej placówki medycznej. Rozwiązanie składa się z wielu modułów i jest dopasowane do potrzeb jakie są akurat na miejscu. Organizują również bezpłatne audyty marketingowe. Tutaj https://mediahealth.pl/bezplatny-audyt-m...diahealth/ możecie poczytać sobie na ten temat.

    Moje poprzednie tematy:
    24-01-2020 19:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kodzi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 262
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: oprogramowanie medyczne
    Z oprogramowania medycznego korzysta się obecnie już chyba w każdej przychodni zwłaszcza tej prywatnej. Tam takie oprogramowanie medyczne pozwala chociażby na prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjentów, umawianie wizyt według kalendarza czy korzystanie z aktualnej bazy leków. To zaledwie kilka z zalet posiadania takiego rozwiązania. Program działa w chmurze przez co dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera co również jest atutem.

    Moje poprzednie tematy:
    13-02-2020 20:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    betty36
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 727
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: oprogramowanie medyczne
    Bardzo dobrze się składa, że wypowiadacie się w tym temacie.

    Moje poprzednie tematy:
    15-02-2020 21:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: oprogramowanie medyczne
    Fajnie, że udało mi się tutaj trafić, bo też jestem ciekawa które programy u siebie w gabinecie zainstalować. Interesowałaby między innymi elektroniczna dokumentacja medyczna , aby była prowadzona efektywniej i komfortowo... Bo wiadomo, że tych pism trochę jest itd.

    Moje poprzednie tematy:
    01-02-2022 01:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    IlonaMM
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: oprogramowanie medyczne
    My używamy programu medNote i osobiście sobie chwalę ze względu na wygodę, opcje dopasowania pod swoje potrzeby bo nie muszę już skakać po wielu stronach i katalogach. Wszystko tak naprawdę co potrzebne ma opcje archiwizacji dokumentów, od razu też z apką do ich skanowania i wrzucania na dysk. Mogę wystawić recety i nie bez problemów znajdując te odpowiednie leki. Na ten moment dobrze się sprawdza, no i łatwiej rejestrorać pacjentów i zeby sie nie pokrywały.

    Moje poprzednie tematy:
    28-02-2022 13:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: oprogramowanie medyczne
    Moim zdaniem najlepszą opcją są oprogramowania, w którym znajdziemy badanie fizjoterapeutyczne . Ogólnie tego typu usprawnienia zapewniają nam dużą oszczędność czasu

    Moje poprzednie tematy:
    31-03-2022 21:12
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      centrum medyczne Kraków victoria 9 5,865 21-02-2024 19:21
    Ostatni post: patisia78
      Centrum Medyczne Kraków victoria 6 1,432 22-01-2023 17:07
    Ostatni post: Morwa

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS