Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Rentgen kraków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Gdzie w Krakowie polecacie pracownię rentgenowską? Muszę zrobić zdjęcie u dziecka, chodzi o czaszkę...chciałabym żeby to było zrobione dobrze, szybko, ale też w miłej i nie stresującej atmosferze...dlatego wolę podpytać zanim się gdzieś ostatecznie wybierzemy. Ktoś coś?
Jestem zadowolona ze podejścia w Multi Diagnostica (o nich mi chodzi: rentgenkrakow.pl). Szybkie badanie i tak samo szybko przygotowany opis. Jako że skierowanie miałam wystawione jako pilne to opis przygotowali mi w ciągu godziny. Lekarz zadowolony ze zdjecia, stwierdził że bardzo dokładne, widać wszystko perfekt.
A czy na pewno musi to być badanie rentgenowskie? Z tego co wiem u niemowląt można zrobić bezpieczniejsze badanie usg (Np. usg białystok). Takie badanie z pewnością nie będzie stresujące, a lekarz zajmie się dzieckiem z należytą uwagą i troską. Nie będzie to też kosztowna wizyta, więc śmiało można się na nią wybrać.
(03-04-2019 17:12)pawelpruski napisał(a): [ -> ]Cześć. Gdzie w Krakowie polecacie pracownię rentgenowską? Muszę zrobić zdjęcie u dziecka, chodzi o czaszkę...chciałabym żeby to było zrobione dobrze, szybko, ale też w miłej i nie stresującej atmosferze...dlatego wolę podpytać zanim się gdzieś ostatecznie wybierzemy. Ktoś coś?

Kilka miesięcy temu szukałem takiej pracowni dla mojej córeczki. Jak byłem mały, trafiłem na niezbyt miłego lekarza i długo miałem uraz. Dlatego wiem, jak ważne jest odpowiednie podejście. Zależało mi również na profesjonalnym sprzęcie, żeby obrazowanie wyszło dokładnie. Czytałem, że LUX MED dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi https://www.luxmed-diagnostyka.pl/ I tak trafiliśmy do ich Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej, ul. Pilotów 2 w Krakowie. Personel był rewelacyjny. Dzięki nim córka w ogóle się nie bała. Na wizytę zostaliśmy umówieni zaraz na drugi dzień. Badanie wyraźne i mamy do niego dostęp także online.
Jesli chcielibyscie sie zapisac na rezonans to zdecydowanie polecam Kraków -maja najtanszy rezonans w calej Malopolsce. Ja ostatnio robilam sobie kregoslupa i zapisalam sie do dobrego lekarza http://www.rehabilitacje.org dzieki ktoremu wracam powoli do zdrowia.
Przekierowanie