Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie okna wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gdzie lepiej kupować okna, stacjonarnie czy przez internet? Szukam nowych okien do całego domu i na www.piotrowski-okna.pl znalazłam dobrą ofertę. Nie wiem jednak, czy takie zamawianie w firmie online będzie dobrym pomysłem? A jeśli na żywo okna będą prezentowały się gorzej?
Najlepiej jednak wybrać się do sklepu i zobaczyć na własne oczy, moim zdaniem.
Każdy w swojej okolicy ma sklepy z oknami, na pewno Wink
Jeśli ktoś akurat w mojej okolicy, to polecam okna piotrków trybunalski, jak ktoś gdzieś indziej mieszka, to niech poszuka koło siebie Tongue
Co do okien PCV oraz Aluminiowych to koniecznie zwróćcie uwagę również na ofertę producenta https://ekoplast-group.com/pl/ w którym znajdziecie wyjątkowe propozycje w zakresie stolarki okiennej, rolet oraz drzwi. Stawiają na dobre parametry i świetne elementy składowe. Mam nadzieję, że z ostatecznego wyboru będziecie w pełni zadowoleni i już ten problem będzie przy remoncie całkowicie z głowy.
Jeśli biale to kolor nie bedzie sie duzo różnił na zywo i w internecie.
A innych kolorów to nie dotyczy?
Ja preferuję szklane.
Szklane? Serio? Big Grin
A sa inne okna niż szklane? Big Grin Co do wyboru odpowiednich okien to jednak zwrocilabym sie z tym pytaniem do fachowców - warto też zlecić ich montaż doświadczonej ekipie - ja moge polecić tą http://noweokna.pl/ z Warszawy - dokonują też pomiarów, także można mieć pewnośc ,że wszystko zostanie zrobione tak jak należy.
Oferta bardzo dobra , którą ostatnio widziałam to marki Drutex . Warto się zainteresować, bo wybór okien jest ważny bo kupuje się je raz na długi czas . Warto je mieć solidne i wytrzymałe.
A właśnie fiona nam tą firmę odradzili znajomi. Podobno bardzo problematyczni jeśli chodzi o reklamacje. Dla mnie to jest ważna kwestia, by umieć się dogadać z klientem i mieć na pierwszym miejscu jego dobro i zadowolenie. Moi rodzice zamawiali w Oknoplast okna jakieś 10 lat temu i jak mieli do nich jakieś pytania itd to bez problemu kontakt był, my dopiero zaczęliśmy budowę domu ale jak będziemy montować okna to na pewno od nich.
Stron: 1 2
Przekierowanie