Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Smaczna pizza gdzie ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zależy jeszcze, kogo jakie miasto interesuje ale dla mnie nr 1 jest Pizza Party we Wrocławiu. Smacznie i widać , że dbają o jakość. Amerykańska pizza z dużą ilościa składników i sera.
Ja często robię pizzę sama w domu. Wtedy mogę dodać do niej swoje ulubione dodatki Wink
Ja jestem leniwy, więc zwykle jednak zamawiam.
(08-04-2019 13:23)buziak_06 napisał(a): [ -> ]Ja często robię pizzę sama w domu. Wtedy mogę dodać do niej swoje ulubione dodatki Wink

Przecież w przypadku bardzo wielu restauracji można zamówić pizzę ze swoimi ulubionymi składnikami. Tak jest choćby w przypadku Szkutni. To naprawdę ciekawa restauracja Warszawa Białołęka, w której można zamówić właśnie pizzę skomponowaną z wybranych przez siebie składników.

Wink
Mi najbardziej smakują pizze zaserwowane na drewnianej desce. Deska do pizzy wykonana z drewna gwarantuje, że pizza będzie świetnie smakować. Trudno mi stwierdzić jaka pizzeria w waszej okolicy ma takie deski, ale jak zobaczycie to koniecznie sprawdźcie.
Przekierowanie