Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Lepszy sejf czy monitoring?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest tu ktoś to przechowuje w domu jakieś kosztowności lub poufne dokumenty? Chciałbym się poradzić czy w takiej sytuacji lepszym zabezpieczeniem będzie kamera lub system alarmowy czy też sejf do przechowywania takich rzeczy? Z informacji przeczytanych na stronie https://www.hartmann-tresore.pl/ dowiedziałem się że można upić sejf do domowego użytku, co wydaje mi się całkiem dobrym rozwiązaniem ale przyznam szczerze, że wśród moich sąsiadów czy znajomych są jedynie zwolennicy niedrogich systemów alarmowych. A Waszym zdaniem? Co będzie bardziej korzystnym rozwiązaniem?
Jeśli wszystko co cenne trzymasz w jednym miejscu to sejf, ale to raczej rzadko się zdarza. Doradzałbym monitoring, bo pokrywa dużo szersze spektrum potencjalnych problemów. Tylko wybierz komponenty dobrej jakości - w moim ostatnio padł pasywny konwerter sygnału który okazał się być jakimś ordynarnym chinolem polutowanym byle jak przez małe azjatyckie rączki.
A dlaczego nie połączyć obu systemów? Przecież dzisiaj jesteście w stanie uzyskać pozytywny efekt na wiele sposobów. Jeśli chodzi o wzmacnianie zabezpieczeń za pośrednictwem sejfów, warto zajrzeć do https://www.konsmetal.pl/pl/produkty/inne/zamki.html Tam znajdziecie odpowiednie rozwiązania, które powinny być dla Was satysfakcjonujące.
Najciekawsze kamery internetowe http://spotcameras.com/pl/
Przekierowanie