Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Leżaki z nadrukiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Powoli ale konsekwentnie nachodzi wiosna i lato Smile W związku z tym myślę już coraz konkretniej o wyposażeniu do naszego ogródka przy kawiarni i wpadł mi do głowy pomysł żeby ustawić naszym gościom nie tylko stoliki z krzesłami, ale też wygodne leżaki. Fajnie jakby takie leżaki były z nadrukiem przedstawiającym logo kawiarni. I teraz przechodzę do meritum – gdzie takie estetyczne, trwałe, wygodne leżaki z nadrukiem zamówić??? Smile
Mam dobre zdanie o firmie GRG i ich leżakach z nadrukiem. Kupowałem w zeszłe wakacje i świetnie się sprawdziły, nasi goście wręcz rozchwytywali takie leżaczki. Co jak co ale dużo wygodniej siedzi się na takim miękkim leżaku niż na sztywnym krzesełku z uwierającym oparciem. Na stroni lezakiznadrukiem.eu są zdjęcia ich leżaków.
Powoli ale konsekwentnie nachodzi wiosna i lato Smile W związku z tym myślę już coraz konkretniej o wyposażeniu do naszego ogródka przy kawiarni i wpadł mi do głowy pomysł żeby ustawić naszym gościom nie tylko stoliki z krzesłami, ale też wygodne leżaki. Fajnie jakby takie leżaki były z nadrukiem przedstawiającym logo kawiarni. Dlatego też zamierzam skorzystać z oferty http://lezakzlogo.pl i zamówić kilka takich leżaków.
Przekierowanie