Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leżaki z nadrukiem
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Leżaki z nadrukiem
Cześć! Powoli ale konsekwentnie nachodzi wiosna i lato Smile W związku z tym myślę już coraz konkretniej o wyposażeniu do naszego ogródka przy kawiarni i wpadł mi do głowy pomysł żeby ustawić naszym gościom nie tylko stoliki z krzesłami, ale też wygodne leżaki. Fajnie jakby takie leżaki były z nadrukiem przedstawiającym logo kawiarni. I teraz przechodzę do meritum – gdzie takie estetyczne, trwałe, wygodne leżaki z nadrukiem zamówić??? Smile

Moje poprzednie tematy:
19-03-2019 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Leżaki z nadrukiem
Mam dobre zdanie o firmie GRG i ich leżakach z nadrukiem. Kupowałem w zeszłe wakacje i świetnie się sprawdziły, nasi goście wręcz rozchwytywali takie leżaczki. Co jak co ale dużo wygodniej siedzi się na takim miękkim leżaku niż na sztywnym krzesełku z uwierającym oparciem. Na stroni lezakiznadrukiem.eu są zdjęcia ich leżaków.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2019 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maja_9
Senior Member
****

Liczba postów: 283
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Leżaki z nadrukiem
Powoli ale konsekwentnie nachodzi wiosna i lato Smile W związku z tym myślę już coraz konkretniej o wyposażeniu do naszego ogródka przy kawiarni i wpadł mi do głowy pomysł żeby ustawić naszym gościom nie tylko stoliki z krzesłami, ale też wygodne leżaki. Fajnie jakby takie leżaki były z nadrukiem przedstawiającym logo kawiarni. Dlatego też zamierzam skorzystać z oferty http://lezakzlogo.pl i zamówić kilka takich leżaków.

Moje poprzednie tematy:
    01-04-2020 09:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Trampki z nadrukiem Oliwia 1 825 01-08-2020 18:55
    Ostatni post: betty36

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS