Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: co sądzicie o firmie Euro Cart ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej Smile w najbliższym czasie chce kupić wózek dla mojego synka. szukam porządnej spacerówki ( może być parasolka). Poczytałam co nieco o Euro Cart i sporo osób poleca ich wózki. Co sądzicie ?
wcale się nie dziwie bo euro cart ma dobrej jakości wózki a do tego naprawdę niedrogie Smile Mypóki co jezdzimy passo ( to model 3w1) ale jak młoda podrośnie na pewno kupimy też jakąś parasolkę Smile
euro cart jest super. Ja też dość długo zastanawiałam się nad tym jaką spacrowkę wybrać ale ostatecznie postawiliśmy na volta. Polecam bo jest leciutki, super wygodnie się prowadzi i ma niezłą amortyzację.
dzięki dziewczyny za odpowiedzi Smile fiona11 a volt jest jednym z modeli, które biore pod uwagę. Zastanawiam się jeszcze nad ezzo ale to juz taka typowa parasolka jednak. a ten volt faktycznie taki lekki ? bo mieszkamy na 3 pietrze w bloku bez windy wiec niska waga jest bardzo na plus.
ninjaa no to ja postawiłabym na volta. jest bardzo lekki ( aluminiowy stelaż) i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Myślę, ze bez większego wysiłku wniosłabyś go samodzielnie nawet na 3 piętro. no i kolorystyka jest ok, my wybraliśmy latte Smile
fiona11 dziękuje za polecenie. Kupiliśmy volta i jestem zahcywocna jego lekkością Smile nawet jak mam jakieś zakupy to wozek składam, wkładam pod pache i na góre bez problemu się dostaje Smile ufff super, że producenci myślą o takich rzeczach i tworzą takie leciutkie wozki Smile
ninjaa byłam pewna, że będziesz zadowolona Smile on jest naprawdę leciutki i to się sprawdz właśnie w takich codziennych sytuacjach jak u Ciebie Smile
a wiecie, że teraz pojawiła się młodsza siostra volta - volt pro ? I tu design i lekkość po prostu poawalają na łopatki Smile ja będe kupować właśnie ten model. Fajnie, że się wstrzymałam chwile i załapałam się na tą nowinkę Smile
oo widzisz to super Smile przeczytałam jeszcze na ich stronie, że dodali tu uchwyt na kubek i pas do przenoszenia. I podobno unowoczesnili też jakoś system składania. Elenka na pewno bedziesz zadowolona Smile
Nie korzystałem z usług tej firmy.
Stron: 1 2
Przekierowanie