Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Szamponetki ..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co sądzicie o szamponetkach ? Ja osobiście bardzo chciałabym się przefarbować w wakacje na jakiś intensywny kolor , ale niestety mama mi zabrania , ponieważ uważa , że mój naturalny kolor jest dużo ładniejszy .. A jak jest u was ? Może mi coś poradzicie jak przekonać mamę ? Smile)
Szamponetki są strasznie nietrwałe, jeśli zrobiłabyś sobie na wakacje po 4-5 myciach kolor Ci zejdzie. Szamponetka może Ci co jedynie trochę zmienić odcień włosów potem, ale nieznacznie.
A jaki masz kolor włosów naturalny, a jaki byś chciała sobie zrobić?
No ja mam ciemny brąz a chciałabym niebieskie
Wohooo kochana, to pierw rozjaśnij włosy bo inaczej nie wyjdzie to zbyt efektownie.
Szamponetką niestety niebieski Ci nie wyjdzie na ciemnych włosach Smile.
Ja miałam kiedys czerwone włosy farbowane szamponetką.. Szczerze odradzam Ci tego. Kolor trzymał się jeden dzień, a potem włosy robiły się rózowe. Pod koniec miałam rude i tak trzymały się pół roku...
Szamponetka to dobre rozwiązanie na próbę koloru, aby sprawdzić czy będzie nam w takim dobrze ale na malowanie takie na dłużej to ehh nie, nie dobre xD
szamponetki to na prawdę nietrafiony wybór. ja stosuję tylko farby i to sprawdzone wcześniej przez znajome i przeze mnie samą.
Eee tam ja używam dosyć często pallette i nie narzekamTongue
Jeśli jednak mama Ci nie pozwala zafarbować włosów szamponetka będzie odpowiednia - Ty coś zmienisz w swoim wyglądzie, jednak szybko wrócisz do swojego poprzedniego koloru, więc mama nie będzie zła. Wytłumacz jej że to się szybko spłukuje i że po kilku tyg. nie będzie śladu po farbie.
Stron: 1 2
Przekierowanie