Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wózek dla dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moja znajoma szuka spacerówki dla swojej córeczki spodobała jej się oferta która znalazła na lonexcompany.com i ostatnio zapytała się czy jest to dobry producent wózków dziecięcych. Odpowiedziałem jej że jak najbardziej Czy waszym zdaniem miałem rację?
Solidny wózek to podstawa, dlatego warto spokojnie przemyśleć kilka interesujących modeli. Ja poważnie zastanawiam się nad ich modelami https://www.viki.net.pl/wozki-dzieciece bo mają naprawdę szeroki wybór.
Ja polecam Ezzo marki euro-cart . Jest to spacerówka typu parasolka z regulowanym oparciem, stalowym stelażem oraz amortyzacją wszystkich kół. Przyjemnie i wygodnie się ją prowadzi, jest stabilna , zwrotna oraz solidna.
A ja powiem że wózek Quantumalu (easygo), jest to niezwykle lekka nowoczesna spacerówka z lekką aluminiową ramą. Wózek posiada przestronne, wygodne siedzisko z regulowanym oparciem oraz okienko i wentylator w budce. Mama ma do dyspozycji pojemny koszyk oraz kieszeń w tylnej części budki.
Ja go akurat nie kojarzę ale mogę polecić x-landera x-go, to tez jest świetna spacerówka z dużym siedziskiem, która rozkłada się prawie do leżenia, też ma panel LED i moskitierę. Możesz ją teraz zamówić online i wypróbować za darmo, jak Ci nie będzie odpowiadała najwyżej odeślesz
Najlepiej kupować wózki wielofunkcyjne.
Dokładnie. My mamy wózek 3in1 Riko Side i jestem nim zachwycona. Wózek jest lekki, ma dużą gondolę i spacerówkę. Dzięki adapterom bez problemu można wymienić gondolę na fotelik.
Ja szukałam czegoś co sprawdzi się w terenie ( na żwirówce, trawie, w lesie) i sprzedawca w sklepie doradził mi AXO z Cavoe. jest naprawdę ok, dobrze wyważony, zwrotny a przy tym stabilny. cena super, pod kątem wyglądu też mocna 5+.
Ja mam tego x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , bardzo ładnie i szczegółowo go tu opisała blogerka która też jest nim zachwycona. Wózek zwraca na siebie uwagę, ma diody led w podnóżku dzięki którym nawet po zmroku widać go z daleka
Wybierając wózek najlepiej zdecydować się na taki solidny i bezpieczny dla dziecka. Warto poszukać czegoś lekkiego, co można używać od pierwszych dni do nawet 3 lat. Ja właśnie dlatego wybrałam Riko Nesa i polecam i Tobie. Jestem pewna, że będziecie z niego zadowoleni.
Stron: 1 2
Przekierowanie