Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: konto dla studenta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Poszukuje najtańszego w utrzymaniu konta bankowego i dobrego obecnie mam SUPERKONTO STUDENT w PKO Bank Polski. Dziś nie mała niespodzianka mnie spotkała z konta ścinali mi 39zł za OPŁ. ZA KARTĘ .Szukam konta taniego w sensie jak najmniejsze opłaty za prowadzanie konta za przelewy i za karate. Sprawdzałem ranking kont studenckich
i wydaje mi się bardzo sensowna ta oferta Nest Banku , jaki jeszcze bank polecacie ?
Sprawdź opinie blogerów finansowych o kilku rachunkach bankowych. Sam polecam konto osobiste internetowe Direct w ING Banku Śląskim. Jeżeli chodzi o inwestowanie to polecam bardziej bezpieczne formy lokowania środków. Przykładowo lokatę bankową albo konto oszczędnościowe. Zyski nie są gigantyczne, ale umieszczając do ok. 400 tys. zł w jednym banku, nie stracisz ulokowanych w ten sposób pieniędzy. Gwarancje daje Ci Bankowy Fundusz Gwarancyjny dla środków rozlokowanych na rachunkach i lokatach w jednym banku. Aby skorzystać przykładowo z rachunku oszczędnościowego, takiego jak OKO w banku ING, musisz najpierw założyć konto. Polecam w tym celu skorzystać z instrukcji jak otworzyć konto bankowe ING która przyspiesza proces zakładania konta w banku. Unikniesz pułapek w umowie i dopasujesz parametry rachunku w ING Banku Śląskim do Twoich potrzeb. Co prawda mamy czasy w których takie instrukcje są na porządku dziennym, jednak nie każda z nich pozwala uniknąć błędów. Powyższą mogę polecić z czystym sumieniem. Pozwala sprawdzić jak założyć konto w ING Banku Śląskim przez internet, korzystając z wygodnej formy dostarczenia umów za pośrednictwem kuriera. Pamiętaj przy okazji że nie ma konta idealnego. Każde ma jakieś plusy i minusy oraz opłaty, które trzeba ponieść. Sleepy
Opisane wyżej pod linkiem ma tych opłat zdecydowanie bardzo mało i są niskie. Dlatego zdecydował się sam skorzystać w oferty już jakiś czas temu. Do dziś nie żałuję tej decyzji jestem zadowolonym klientem.
Przy aktualnych kontach bankowych dobrze jest też wykorzystać płatności telefonem. Jak płacić telefonem? Jest to bardzo proste i niesamowicie wygodne. Tu wszystko jest dobrze opisane - https://www.getinbank.pl/przewodnik-fina...fonem.html Warto wybierać bank, który udostepnia taka mozliwosc.
Jeżeli zastanawiasz się jakie konto wybrać, to polecam Ci https://www.nestbank.pl/. Ja sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Proste i bezproblemowe założenie konta, miła obsługa, do tego fajna aplikacja jeżeli chodzi o działanie Wink
Przekierowanie