Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: wózek dla dziecka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Potrzebuję pomocy ponieważ zbliża mi się poród, a nie posiadamy jeszcze wózka.
https://www.eurowozki.pl/ to strona która sam bym polecał a wy?
Polecacie jakoś stronę internetową na której kupię porządny wózek?
Pozdrawiam
Zajrzyj koniecznie do x-landera, można te wózki teraz kupować online i to jest bardzo wygodna sprawa, raz że kupujesz bezpośrednio od producenta a więc w atrakcyjnej cenie a dwa to możesz na bieżąco wszystkiego się dowiedzieć na temat wózka na livechacie i zamówić, przymierzyć się czy będzie pasował a w razie czego bez problemu odesłać
Wujek google nie gryzie, można poszukać wózków.
Sklep https://dzieciecyswiat.com.pl/ ma bardzo duży wybór wózków dla dzieci, zakupiłam dla naszego dziecka wraz z mężem firmy Expander, nie mamy co do niego zastrzeżeń jest bardzo wygodny
Ja kupiłam wózek używany Smile
Dzieki za linki, na pewno zajrzę
A znasz wózki marki Easygo bo my posiadamy model Optimo i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Posiada on przestronną gondolę , równie wysokie siedzisko z regulowanym oparciem które może zostać zamontowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy.
Ja odsyłam cię do zapoznania się z wózkiem ekspander Strom, sama taki posiada i jestem z niego zadowolona. Za jego największą zaletę uważam możliwość regulowania wysokości zawieszenia gondoli i spacerówki oraz niezwykle wytrzymałe koła bezdętkowe z poliuretanu. Prowadzenie go sprawia przyjemność bo na spacerach sprawuje się świetnie.
Wózek Riko Sigma , nowoczesny wygląd, solidna konstrukcja, wózek prowadzi się bardzo przyjemnie, dziecko podróżuje w komfortowych warunkach. Posiada on wszelkie niezbędne regulacje ( oparcie, podnóżek) i udogodnienia ( dodatkowy materacyk na siedzisku) które zapewniają wygodę dziecku.
Tak, ale teraz każdy wózek to ma, jak chcesz wyjątkowy wózek to obejrzyj x-landera, om ma dużo bajerów, np diody led w podnóżku, masę przydatnych kieszonek, duży kosz zakupowy no i można go kupić online w wielu modnych kolorach
Stron: 1 2
Przekierowanie