Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobry dentysta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart Wink Ktoś, coś?
W galerii na Ugorach tej nad Rossmanem jest klinika KSE ( kse.dental). Ich polecam. Robili mi implanty (dokładnie dwa). Świetnie to jest zrobione, zęby są jak moje, jak naturalne, w ogóle nie mam poczucia że cokolwiek jest w mojej jamie ustnej sztuczne, nie takiego poczucia że coś uwiera itd. W końcu mogę jeść wszystko i też mogę się naprawdę szeroko uśmiechnąć.
Polecam spróbować stomatologa w Gdańsku. W przypadku ortodoncji to są prawdziwi mistrzowie. Założyli mi dwa lata temu aparat na zęby, dzięki czemu już nie mam tego problemu z brzydkim, krzywym zgryzem. https://titaniumdental.pl/ortodoncja/
polecam!!
Jeżeli chodzi o dentystę to dobrego na pewno znajdziesz na https://dental-team.pl/cennik/ . Dentyści z rejonu Katowice,Chorzów sprawdzeni i fachowi. Ceny mają bardzo przystępne i wiele zabiegów, które poprawią twoje uzębienie. Moim zdaniem warto mieć piękny wygląd.
a ktos do wybielenia?
Ja już bardzo dawno nie byłem u dentysty.
Wiem, że jest dobry stomatolog w krakowie, ale w Toruniu - nie mam pojęcia. Tutaj w Krakowie przebywam najwięcej, więc rozeznałam się w okolicy i mam już swojego stałego lekarza.
Musimy miec tez dobrego dentyste, jak chcemy sobie zrobic implanty. Teraz takie solidnie zrobione beda dobra opcja. Takie implanty stomatologiczne w Medyk Dent uda sie nam szybko zrobic i beda na pewno profesjonalnie zrobione.
(08-01-2019 11:22)kingakurek napisał(a): [ -> ]W galerii na Ugorach tej nad Rossmanem jest klinika KSE ( kse.dental). Ich polecam. Robili mi implanty (dokładnie dwa). Świetnie to jest zrobione, zęby są jak moje, jak naturalne, w ogóle nie mam poczucia że cokolwiek jest w mojej jamie ustnej sztuczne, nie takiego poczucia że coś uwiera itd. W końcu mogę jeść wszystko i też mogę się naprawdę szeroko uśmiechnąć.
Ja rownież polecam klinikę KSE
Oj, ja to już dawno nie byłem u dentysty.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie