Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dj na wesele
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czy wybierając DJ na wesele trzeba jakoś specjalnie uważać? To chyba nie jest jakaś specjalnie trudna praca, żeby można było coś tam zepsuć?
Warto poczytać opinie po prostu Smile
Raczej nie radze brać pierwszego lepszego DJa ponieważ może okazać się zwyczajnie niesłowny. U koleżanki była sytuacja, że DJ w dzień poprawić zadzwonił, że nie przyjedzie. Dlatego, żeby organizacja wesela poszła jak najbardziej bezproblemowo lepiej jest na przykład zdecydować się na DJ, którego może zapewnić sala weselna. Oni zwykle posiadają zaufany i sprawdzony personel, na który mogą liczyć.
Zepsuć tutaj można dużo rzeczy. Praca DJ'a jest naprawdę trudna i wymaga doświadczenia, zabawianie ludzi wymaga dużej charyzmy i obeznania w biznesie.
W takim razie jak zabrać się za szukanie Dj'a? Są może jakieś sprawdzone rankingi, które potrafią nakierować i przedstawić najkorzystniejsze oferty?
U takiego DJ mozna wcześniej zamówić muzykę, jaką chcemy na imprezie.
Tak naprawdę najlepiej, gdybyś już kiedyś była na weselu, na którym był dany DJ, wtedy będziesz mieć pewność co do tego jak gra. My tak właśnie robiliśmy i śmiało mogę powiedzieć, że http://3musketeers.pl/ to dj na wesele z klasą, nie ma tam oklepanej muzyki, tylko bardziej wyrafinowana, przy której można się doskonale bawić.
a nie lepiej zespół?
Jeżeli szukasz sprawdzonego DJ'a to ja od siebie mogę polecić DJ'ów z agencji www.playdjs.pl sprawdź sobie bo jest ich tam kilku. Na pewni, któryś będzie odpowiadał Waszym preferencjom. Nie zostawiajcie też oprawy muzycznej na sam koniec, bo na dobrych DJ'ów trzeba czekać w długich kolejkachSmile
Warto zobaczyć portfolio, oraz opinie tego Dja. To ma być idealna osoba, która będzie wam pasować, to też warto pomyśleć o spotkaniu z nim.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie