Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sprzedaż włosów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z was kiedyś myślał nad sprzedażą włosów? Udało mi się zapuścić włosy aż za tyłek, ale teraz chcę zmienić trochę swój wizerunek i skrócić je do szyi. Słyszałam, że można dostać całkiem spore pieniądze za włosy, dlatego szkoda, żeby się zmarnowały.
można chyba sprzedać na perukę Big Grin
O tym to ja pierwszy raz słyszę że można sprzedawać włosy.Dla mnie naprawdę to jest Meksyk.

_____________________________________________________
pomoc prawna świdnica
Jasne, że można sprzedawać włosy, może w Polsce nie jest to bardzo popularne, jednak ceny często dorastają do 10tys. Dlatego jak masz zamiar ścinać włosy, to zawsze możesz do tego zarobić.
Tylko w jaki sposób je się sprzedaje? Trzeba szukać, czy gdzieś w mieście jest jakaś firma, która się tym zajmuje? No i czy ceny różnią się jakoś drastycznie w zależności od firmy?
Włosy muszą być w dość dobrym stanie. Nie musisz wcale szukać nigdzie w mieście tego typu firmy, bo są internetowe skupy. Kiedyś się tym interesowałam i z moich poszukiwań wynika, że największe stawki masz w https://www.skup-wlosow.info/ dlatego poszukiwania rozpoczynałabym stamtąd.
Ja na razie nie miałabym czego sprzedawać.
Ja mam tak rzadkie i liche włosy, że bardziej byłabym zainteresowana ich zakupem niż sprzedażą. Widziałam na stronie remy-hair.pl coś takiego jak włosy doczepiane. Czy ktoś z Was miał okazję się wcześniej z nimi zetknąć? Jak sądzicie, czy można dzięki takim włosom uzyskać w miarę naturalny efekt? Jaka metoda ich doczepiania jest waszym zdaniem najlepsza?
Przekierowanie