Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ciśnienie krwi i tabletki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ostatnim czasie pojawiło się u mnie nadciśnienie, co jest dosyć zaskakujące, bo przez całe życie ciśnienie miałam w normie, a nawet w jej dolnych granicach. Zastanawiam się, czym takie nadciśnienie może być spowodowane i czy faktycznie trzeba brać na nie leki? Sporo na ten temat czytałam i dowiedziałam się, że wiele naturalnych produktów, na przykład sok z aronii skutecznie obniża ciśnienie. Czy dzięki zmianie diety można uniknąć brania tabletek czy lepiej stosować się do zaleceń lekarza i wejść w farmakologię?
Mnie ostatnio tak głowa bolała że musiałem wziąć leki przeciwbólowe.Bardzo dużo na temat leków przeciwbólowych przeczytałem na stronie https://www.zaufane-apteki.pl/blog/leki-...e-296.html .
Obecnie na rynku jest wiele tabletek, które obniżają ciśnienie.
Przecież leków na ciśnienie nie bierze się na własną rękę tylko po konsultacji z lekarzem, badaniach. Jak szukacie sprawdzonego specjalisty to zobaczcie na tej stronie. Mam kilku znajomych z nadciśnieniem i u takiego lekarza się właśnie leczą. Z powodzeniem, leki dobrane jak należy, sprawnie, po odpowiednich badaniach.
Przekierowanie