Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prywatny serwer - co wybrać ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Was! mam pytanko doradźcie mi gdzie wykupić sobie usługę VPS ? Moze mi coś sensownego polecicie ? Czytałem że warto wybrać www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx

Ktoś korzystał z tego serwera ? teraz w związku z Black Firday mają 40% zniżki zastanawiam się czy nie skorzystac z tej zniżki.
Jeżeli chodzi o serwery vps to nie ma lepszej oferty niż https://www.sprintdatacenter.pl/serwer-w...y-tani-vps. Korzystamy z ich oferty od jakiegoś czasu i złego czasu nie możemy o nich powiedzieć. Pomogli przy sporym problemie, który dla nas wydawał się nierozwiązywalny.
Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości serwerów do swojej firmy wymieniając starą infrastrukturę to koniecznie weźcie pod uwagę takie możliwości, jak dell live optics które skutecznie pomoże Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji. Zbiera wszystkie dane, aby oszacować zapotrzebowanie na nowe rozwiązania dla konkretnej firmy. U nas podjęcie tej decyzji okazało się jak najbardziej słuszne, pozdrawiam!
Przekierowanie