Witajcie forumowicze. Pisze z nadzieją, że podzielicie się ze mną swoim doświadczeniem. Mam zamiar kupić swoje pierwsze mieszkanie. Chcę, by było nowe. Upatrzyłam już sobie kilka, miałam też okazję spotkać się z osobą z firmy, która buduje blok
http://arbetdeweloper.pl/ . Na co trzeba zwrócić uwagę, by zakup nie okazała się klapą, a strzałem w dziesiątkę? Dziękuje za wszystkie uwagi.
O bardzo fajne mieszkania w spoko okolicy
A nie lepiej wybrać dom taki jak te tutaj -
http://www.dommoichmarzen.eu? Dziś znacznie łatwiej żyć w domu niż kisić się w mieszkaniu w mieście...
Kup takie mieszkanie, z taką lokalizacją aby łatwo sprzedać.
mi się marzy duże mieszkanie
Zakup pierwszego mieszkania to bardzo ważna decyzja

Trzeba podjąć taką abyśmy byli zadowoleni. Ja gdy kupowałem moje pierwsze mieszkanko zależało mi aby było bardzo przestronne i miało duże
okna plastikowe przez które będzie wpadało mnóstwo światła.
Uwielbiam nowe budownictwo, stan deweloperski, bo wiem, że wszystko jest świeżo zrobione i nawet mogę kupić taniej jak dobrze poszukam. Znalazłam ostatnie mieszkania na Bemowie w Warszawie. Mówią, że świetne są i bardzo dobra lokalizacja. Muszę sprawdzić ten
developer Warszawa.
Mój dobry znajomy podał mi namiary na nowe mieszkania deweloperskie w Krakowie. Szczegóły możecie znaleźć na stronie:
http://osiedledobraforma.pl/ zdecydowałam się na inwestycję i wybrałam jedno mieszkanko dla siebie. Powiem Wam, że jestem naprawdę pod wrażeniem. Całe osiedle jest świetnie przygotowane. Okolica jest cicha i spokojna, a dojazd do centrum bezproblemowy. Także jeśli tylko szukacie czegoś na terenie Krakowa warto sprawdzić właśnie tą opcje.
Mnie ostatnio bardzo pociąga oferta
https://dudadevelopment.pl/ - tu można znaleźć wiele ciekawych mieszkań w Poznaniu. Zastanawiam się nad oopuszczeniem stolicy, bo dochody są co prawda wysokie, ale koszty życia również... Co o tym sądzicie?
Jeśli chodzi o mieszkania to warto skorzystać z usługi
zarząd mieszkaniami kraków 
Nie mam czasu zajmować się usługą najmu itd. dlatego korzystam z ich oferty, ponieważ zajmują się wszystkimi formalnościami
